⛔ یزید های قرن 21 ! ⛔


✅ همونطور که مستحضرید روحانیون از لحاظ نوع و موضوع فعالیتشون سه دسته اند:

1 -بعضی شون، بسیار جهادی و انقلابی اند. 

2 -بیشترشون زندگی عادی دارند و از جهت فعالیت، طبیعی و میانه اند.

3 -اما بعضی شون (که درصد پایینی رو شامل میشه) نسبت به مسائل نظام و انقلاب، مواضع سرد و بی روحی دارند! بلکه استعداد سازِمخالف زدن هم دارن! گاهی حنجره شون بر جدایی دین از سیاست به کار میفته اما برای زدنِ سیاست معاویه، سیاست علی علیه السلام را هم له میکنند! بی بصیرت های به ظاهر متدینی که چهره های مثبت و موجه شون، زبان تو رو
به التماس دعا حرکت میده!


🔺من در شهر بزرگی زندگی میکنم که حدود 20 حوزه علمیه داره و از این تعداد، یک دونه شون مشکوک به مدلِ دسته ی سومه! نزدیک اطراف این حوزه بودم. وقت نماز ظهر شد. چون خودم لباس روحانیت به تن داشتم، تصمیم گرفتم جهت اقامه ی نماز، به داخل این حوزه برم و یه حرکتی بزنم.

🛑 داخل شدم. آدرس سرویس رو پرسیدم و وارد وضوخانه شدم. حدود هفت هشت نفر از طلبه ها (ی حدودا 16 تا 20 ساله) مشغول وضو بودند. سلام بلندی کردم، چون چهره ام براشون جدید بود، جلب توجه شد. منم که شکارچی، گفتم وقت شکاره 😉 تیر رو گذاشتم داخل کمان و خوووووب کشیدم تا محکم به قلبشون اثر کنه!


🔺 مهربان اما قاطع و محکم گفتم: «مراقب باشید خونِ حسین رو نریزن اما شما حواستون گرم حکم خونِ پشه باشه که پاکه یا نجس؟!» 

یهو نگاهشون پر تعجب شد! 😳

 توقع شنیدن چنین جملاتی نداشتند ... 😎

👈 ادامه دادم : «توی مسیر راهشون، دانه خرمایی که از درخت افتاده بود رو نمیخوردند که شاید صاحبش راضی نباشه اما مسلم بن عقیل رو تنها گذاشتند و امــام رو در برابر مستکبرین تنها گذاشتند. هم درس تونو خوب بخونید، هم مراقب باشید گولتون نزنند! هم حسین علیه السلام و همراهانش رو بشناس، هم صهیونیستها و قُلدرهای قرن 21 رو»


✅ همه شون ساکت بودند و متعجب. خداحافظی کردم و رفتم نمازخانه ... بعد از نماز هم حوزه رو ترک کردم. 

👌آدم، اهلِ زدن باشه تو وضوخونه هم میزنه! برجک رو میگم 👌

به امید عاقبت بخیری همه مون، ان شاءاالله.