باسمه تعالی

🔴 افشاگری‌های اخیر رابرت کندی جونیور درباره بنیاد گیتس

🔹رابرت کندی جونیور، Robert F. Kennedy, Jr، از آخرین بازماندگان خاندان کندی است؛ و پدر و عمویش، جان کندی، هر دو ترور شده‌اند. او سالهای زیادی است که بر علیه کاهش جمعیت و بیمار کردن مردم، توسط واکسیناسیون، اطلاع‌رسانی و تبلیغ میکند.

🔹او در ویدیوی لینک [1]میگوید «تا آخرین  نفس برای مبارزه با جنایتی که شرکتهای بزرگ در این زمینه میکنند، مبارزه خواهد کرد؛ و دوست دارد در این میدان نبرد جان خود را فدا کند».

🔹اخیراً، در اوائل آوریل، مرگ دختر و نوه خواهر او، در هنگام قایق‌رانی canoe، صحنه سازی شد.[2] شواهد مرگ نشان میداد که این حادثه طبیعی نبوده، و قاعدتاً برای انتقام گرفتن از RFK Jr این قتل رخ داده است.

🔹به همین دلیل هفته پیش RFK Jr ملاحظات سابق را کنار گذاشته، و کمپین سنگینی را بر علیه جنایات بنیاد به اصطلاح خیریه بیل گیتس، و نقش او در کشتار مردم در آفریقا و هند، شروع کرده است.[3] او در پست اینستاگرامی خود مطالب مهمی را ذکر کرده است.[4]

🔹از جمله مواردی که در این پست ذکر شده، فلج شدن ۴۹۶ هزار کودک در هند، بخاطر واکسنهای فلج اطفال بنیاد گیتس، بین سالهای ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۷، بود. فلج اطفال ریشه‌کن شده بود، اما واکسن‌های اخیر این بیماری را دوباره شایع کرد.

🔹او در این پست موارد دیگری از عقیم‌سازی زنان در آفریقا، و کشتار و فلج کردن کودکان در این قاره، را ذکر کرده است.

 

🔸[1] https://youtu.be/4vkWebSiB1g?t=33

🔸[2] https://www.bbc.com/news/world-us-canada-52195939

🔸[3] Robert F. Kennedy Jr: Bill Gates Is Obsessed With Vaccines And ‘Seems Fueled By A Messianic Conviction’
https://cloverchronicle.com/2020/04/08/robert-f-kennedy-jr-bill-gates-obsession-with-vaccines-fueled-by-messianic-conviction-that-he-is-destined-to-save-the-world-with-technology-and-god-like-willingness-to-experiment-on-lives-of

🔸[4] https://www.instagram.com/p/B-s-9ZjH0YP/